Mesut Özil'in eski sevgilileri Müslüman olan da var seks mesajları yüzünden mahkemelik olan da!

Mesut Özil'in sevgilileri yılın düğünü sonrası merak ediliyor. Geçmişte sansasyonel ilişkiler yaşayan Mesut Özil'in eski sevgililerinin hikayeleri olay.

Türk asıllı Alman Milli Takım Futbolcusu Mesut Özil, 3 gün önce hayatını Türk oyuncu Amine Gülşe ile birleştirdi.  2017'ten bu yana birlikte olan Amine Gülşe ve Mesut Özil'in düğünleri kadar çapkın futbolcu Mesut Özil'in sevgilileri de merak konusu. Dünyaca ünlü model ve şarkıcılarla sansasyonel ilişkiler yaşayan Mesut Özil'in sevgililerinin hepsi ayrı bir hikaye. Aralarında ilişkisi bittikten sonra Mesut Özil'le davalık olan da var, Mesut Özil'le evlenmek için Müslüman olmayı kabul eden de. Mesut Özil'in sevgilileri arasında bir de Türk var. Bir dönem adının anıldığı şarkıcı Ebru Polat da Mesut Özil'den dilediği özürle magazin gündemine konu olmuştu. İşte Mesut Özil'in eski sevgilileri ve hikayeleri....

6 1

MESUT ÖZİL İÇİN MÜSLÜMAN OLDU!

Mesut Özil'in sevgilileri denilince akla ilk gelen isim Anna Maria Lagerblom oluyor. 2009-2010 yılları arasında Mesut Özil'le ilişki yaşayan Anna Maria Lagerblom ünlü şarkıcı Sarah Connor'un da kız kardeşi. Anna Maria Lagerblom, İngiliz basınının iddiasına göre ailesinden gizli Mesut Özil'le evlenebilmek için Müslüman oldu. Domuz et yemeği ve alkol almayı kesen Anna Maria Lagerblom iddiaları hiçbir zaman doğrulamadı. Ancak Anna Maria Lagerblom'ın kız kardeşi Sarah Conner karara çok şaşırdığını açıklayarak gündem olmuştu. Mesut Özil'den ayrılan Anna Maria Lagerblom Bushido adlı rap şarkıcısıyla evlendi. 

6 2

AMİNE İLE İLİŞKİSİNİ BİLE  BOZMAYA KALKTI!

Mesut Özil'in uzun soluklu ilişkilerinden biri de Alman şarkıcı Mandy Grace Capristo ile olmuştu. 2013 ve 2017 yılları arasında birlikte olan Mandy Grace Capristo ve Mesut Özil, Almanya'nın gözde çiftleri arasında gösteriliyordu. 3 yıla yakın süren ilişkinin evlilikle sonuçlanmasını bekleyen herkes ayrılık haberiyle şaşırmıştı. Mandy Grace Capristo her ne kadar Mesut Özil'den ayrılsa da ondan kolay kolay vazgeçmemişti. Özellikle Mesut Özil'in adının Amine Gülşe ile anılması sonrası Mandy Grace Capristo, Mesut Özil'i yakın markajına almıştı. Amine Gülşe'nin İstanbul'da film çekimlerinde olduğunu öğrenen Mandy Grace Capristo soluğu İngiltere'de almış ve Mesut Özil'le anılarının olduğu mekanlardan sosyal medya paylaşımları yapmaya başlamıştı. Ancak Mandy Grace Capristo beklediği yanıtları Mesut Özil'den alamayınca ünlü futbolcuyu takibi bırakmıştı. 

6 3

SEKS MESAJLARI MAHKEMELİK ETMİŞTİ!

Mesut Özil'in belki de en sansasyonel ilişkisi Melanie Rickinger ile yaşadığı olmuştu. Alman futbolcu Christian Lell'in eski sevgilisi de olan Melanie Rickinger ile Mesut Özil, 2014-2015 yılları arasında birlikte olmuşlardı. Melanie Rickinger ve Mesut Özil ilişkisini ise deşifre eden Alman futbolcu Christian Lell olmuştu. 'Mesut Özil kız arkadaşımı çaldı' diye açıklama yapan Lell, bununla da kalmamış Mesut Özil ile Melanie Rickinger arasındaki mesajlaşmaları basına sızdırmıştı. Aralarında seks mesajlarının da olduğu metinler Mesut Özil ile Christian Lell ve Melanie Rickinger'ı mahkemelik etmişti. 

6 4