Milli boksör ile ünlü sunucu boşanıyor! 'Seni boşayıp Aleyna Tilki ile evleneceğim'

Milli boksör eşini 'lüks hayatı beni bitirdi' diye suçlarken, eşindem de 'Aleyna Tilki ile evleneceğim diye beni dövüyor' suçlaması geldi.

Milli boksör Sinan Ulutürk ile eşi eski spiker Leyla Süleymanova arasındaki boşanma davasında garip iddialar havada uçuşuyor. Milli boksör eşini 'lüks hayatı beni bitirdi' diye suçlarken, eşindem de 'Aleyna Timki ile evleneceğim diye beni dövüyor' suçlaması geldi.


9 1Milli boksör Sinan Ulutürk (27) ile Azerbaycan Televizyonu’nun eski spikeri ve pilates eğitmeni Leyla Süleymanova (37) 25 Mayıs 2015’te evlendi. Çift 3 yıl önce anlaşmalı boşanmak için mahkemeye başvurdu. Mahkeme boşanmalarına karar verdi ancak karar kesinleşmeden önce boşanmaktan vazgeçtiler.

9 2


Leyla Süleymanova, boksör eşi Sinan Ulutürk’ün kendisine şiddet uyguladığını ve kötü muamelede bulunduğunu öne sürerek geçen günlerde yeniden boşanma davası açtı.


9 3


Eşinden 500 bin lira tazminat isteyen Süleymanova, “Şiddet, kötü muamele, hakaret ve aldatma da eklenince evlilik benim için çekilmez bir hal aldı. Eşim sürekli, ‘Suratını dağıtmak benim bir yumruğuma bakar’ şeklinde korkutarak beni baskı altına almıştır” dedi.9 4