Mine Tugay kimdir kaç yaşında Kerem Bursin'in aşk mesajları ve aralarındaki yaş farkı

Mine Tugay kimdir, kaç yaşında? Kerem Bursin'in Mine Tugay'a mesajları bomba! İşte aralarında 10 yaş fark olan Mine Tugay ve Kerem Bursin arasında yaşananlar...

Magazin yorumcusu Bilal Özcan'dan Kerem Bursin bombası geldi. Serenay Sarıkaya'dan ayrılığı sonrası Kerem Bursin'in kendisinden  büyük oyuncu Mine Tugay'dan hoşlandığı iddia edildi. Kanal D'de Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programına konuk olan Bilal Özcan, Kerem Bursin'in Mine Tugay'dan hoşlandığını ve sürekli Mine Tugay'a mesaj atarak görüşmek istediğini söyledi. 

13 1

Bilal Özcan, "Kerem Bursin, Mine Tugay'ı beğeniyor ve ona mesajlar atıyor diye duydum. Mine Tugay'la temas kurmaya çalışmış ve Mine mesajlardan birine 'git işine çocuk' diye cevap vermiş. En son Emirgan'daki meşhur gece kulubünde karşılaşmışlar. Orada bir temasları olmuş ve ama Mine yüz vermemiş" diye konuştu. 

Öte yandan, Mine Tugay, Kerem Bursin'in eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'nın Medcezir dizisinden arkadaşı. 

13 2

Peki Mine Tugay kimdir? Kerem Bursin'le aralarındaki yaş farkı kaç? İşte iki ünlü oyuncunun biyografileri...


13 3

Mine Tugay, 28 Temmuz 1978 doğumlu. Konya doğumlu olan Mine Tugay 41 yaşında. Oyunculuğa 1997 yılında Masal Gerçek Tiyatrosu'nda oynadığı Büyük Kulaklı Küçük Ayı adlı oyun ile adım attı. Aynı yıl Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimine başladı. 

13 4