Mustafa Topaloğlu kimdir iki hafta önce kalp krizi geçirmişti yeniden hastaneye kaldırıldı!

Geçtiğimiz günlerde katıldığı program sonrası kalp krizi geçiren şarkıcı Mustafa Topaloğlu, yeniden hastaneye kaldırıldı.

Ünlü sanatçı katıldığı sabah programı sonrasında kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılmıştı. Tedavi sonrası hastaneden taburcu olan 'Uzaylı' lakaplı  şarkıcı  Topaloğlu'ndan bir kötü haber daha geldi. Ünlü şarkıcı yeniden hastaneye kaldırıldı.


6 1

İki hafta önce Demet Akalın ve Alişan'ın sunuculuğunu yaptığı programın çekimlerde rahatsızlanan Mustafa Topaloğlu'nun kalp krizi geçirdiği ortaya çıkmıştı. 3 gün boyuncu Şişli'deki bir hastanede tedavi edilen Topaloğlu, önceki gün taburcu olmuştu. 

6 2

Evinde dinlenmeye çekilen Topaloğlu yeniden hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Topaloğlu'nun, kontrol amaçlı hastanede tutulduğu öğrenildi. 


6 3

TABURCU OLURKEN BİR KONUYA DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Anjiyo olduktan sonra taburcu olan ve yürüyerek hastaneden çıkan Mustafa Topaloğlu gazetecilere, "Bu kalbimiz motor, bizi yaşatıyor en önemli organımız kalbe iyi bakmak lazım aynı zamanda kalp kırmamak gerek, kalp kırmayın" demişti.

6 4