Nikki DuBose kimdir ünlü model annesinin yaptığı tacizi bir bir anlattı

Nikki DuBose kimdir? Nikki DuBose kaç yaşında? Amerikalı model annesinin kendisini taciz ettiğini söyleyip tüm detayları anlattı.

Nikki DuBose, hayatında yaşadığı problemlerin kaynağının küçükken ailesinde gördüğü cinsel taciz vakası olduğunu ilk kez açıkladı. Amerika, modelin anlattıklarıyla çalkalandı. 33 yaşındaki model Nikki DuBose, 'kendisini koruması gereken kadının' elinde yaşadığı cinsel tacizin izleriyle hâlâ mücadele etmeye çalışıyor. Modelin anlattıklarına göre annesi, bebekliğinden 13 yaşına kadar ona cehennemi yaşattı. Annesi 13 yaşında durmuş olsa da hâlâ yaşadıklarının travması altında kalmış durumda.

8 1

Nikki DuBose, babası 2 yaşında hapse girince annesi tarafından büyütüldü. Akıl sağlığı sorunları ve alkol bağımlısı olan annesinin elle yaptığı tacizleri ve söylemleri banyo zamanında kötüleşiyordu.

8 2

Nikki, o zamanlarda annesinin kendisini taciz ettiğinde bunu anlamadığını ancak aklı ermeye başlayınca bunun farkına vardığını söyledi.

8 3

Nikki DuBose, ''Annem sadece annelik yapıyor sanıyordum. O benim annemdi ve başka bir şey anlamıyordum.'' diye konuştu. Nikki büyüdükçe annesinin tacizleri sıklaşıyordu.

8 4