'Ölüm döşeğinde bir kadıncağıza acımadan düğün yaptın!'

Ece Erken köşesinde kendisinden bahseden bir yazı yazan Ayşe Özyılmazel'e sosyal medyadan ağır bir cevap verdi. Ayşe Özyılmazel yazısında Ece Erken'i 'adam kafeslemek' ile itham etmişti...

Serkan Uçar’dan olaylı bir şekilde ayrılan ve geride bıraktığımız günlerde çocuğu Eymen’e kendi soyadını vermek için harekete geçtiğini açıklayan Ece Erken, hakkında bir yazı kaleme alan Ayşe Özyılmazel hakkında sosyal medya hesabından ağır ifadelerle dolu bir metin kaleme aldı. Özyılmazel’in kendisini yaşadıklarıyla ilgili suçladığını söyleyen Erken, ‘Kadın, kadın düşmanıdır’ yazılı bir resmin yanına şu ifadeleri yazdı:
17 1
“Seni ilk kez dikkate alıp cevap veriyorum Ayşe Özyılmazel. Hayatta bazı insanlar ve bazı evlilikler vardır, hesap yapmadan yaptığın, parasına bakmadığın hatta kendi evini açtığın! Senin gibi derin derin düşünmeden, aniden aşık oldum sanırsın evlenirsin ve pat çocuğun olur, çok geç değil hamilelik döneminde şiddet görürsün ve adamın adamcık olduğunu anlarsın sonra toplumsal baskıdan o an boşanamazsın ve devam edersin ettiği yere kadar ama etmez biter, elinde çocuğunla kalmışsındır ve ne yaparsın biliyor musun?
17 2
Canını dişine takarsın,sosyal hayatını bile unutursun evladına her annenin baktığından iki katı bakmak için özen gösterirsin, hele bin de arkanda dağ gibi ailen varsa değme keyfine…Sosyal, huzurlu, mutlu bir evlat yetiştirmeye çalışırsın yalnız bir anne olarak… Senin ailen çok mutluydu sen gayet sağlıklı! Yetişmişsin tebrik ederim! Ölüm döşeğinde bir kadıncağıza acımadan düğün dernek yaptın! Sonradan hakaretler döşediğin o adamdan çocuk yapsaydın ne olacaktı? Yanlışlıkla oldu diyelim,istemeden…
17 3
Ne yapacaktın? Merak etme benim oğlum önce VİCDANLI olacak,ayakları yere basan, kadına değer veren, belki bu çıkan saçma salak haberlerle daha da güçlü bir evlat yetiştireceğim rahat ol sen! Annem bana kendini adamış diyecek! Rahat ol sen! Senin gibi kadınlar hakkında ucuz düşünen biri çevresine bakmadığı için göremez! Ben her gün böyle telefonlar alıp, yayına bağlıyorum psikologlarla konuşturuyorum, benim kadar şanslı olmayan kadınları. Çocuklarını ellerinden almakla, yurtlara vermekle tehdit eden, kapı önüne konan, kadınlara hem psikolojik hem fiziksel şiddet uygulayan babacıklar var ve benim kadar şanslı olmayan çaresiz anneler!
17 4