Oyuncu Berkay Ateş bir dönem Tarkan'ın korumalığını yaptığını itiraf etti!

Başarılı oyuncu Berkay Ateş, Tarkan itirafıyla güldürdü. Bir dönem Tarkan'ın korumalığını yaptığını söyleyen Ateş, "Ne Tarkan beni gördü, ne ben onu" dedi.

Oyuncu Alican Yücesoy'un Instagram canlı yayınına konuk olan Berkay Ateş, 19 yaşındayken Tarkan'ın korumaları arasında yer aldığını söyledi. O günleri kahkahalara boğularak anlatan ünlü oyuncu, "Tarkan'a en uzak koruma bendim" diye konuştu.

6 1

Gösterdiği oyunculuk performansıyla beğenilen Berkay Ateş, Tarkan anısıyla herkesi gülümsetti. Ateş anısını şu sözlerle anlattı: “19 yaşındayım. Ablam sektörün içinde. Bir gün ‘Böyle bir mesele var, Tarkan’ı koruma işi. Yapar mısın?’ dedi. Ben de o dönem TİM Maslak Show Center’da yer gösterme işi yapıyorum. ‘Yaparım’ dedim. Bir güvenlik şirketinin numarasını verdi."

6 2

"Aradım, ‘Ben Nilay’ın kardeşiyim’ dedim. ‘Siyah pantolon, beyaz gömlek giy gel’ dediler. Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’na gittim. 4 gün üst üste Tarkan çıkacak, ortalık yıkılıyor. Güvenlik görevlilerinin yanına gittim. Koca koca adamlar, ben göğüs hizalarına geliyorum. ‘Pardon ben de koruyacaktım’ dedim. ‘Bu oğlanı nereye versek acaba’ dediler.”

6 3

"Tarkan'ın 2 kilometre uzağındaydım"

“İşin başında kulisin oradaydık, sert ve öfkeliydik. İçeriye kimseyi sokmamak için orada duruyorduk. Sonra bana dediler ki; ‘Harbiye’nin en arkasında, Maçka Parkı tarafına bakan ormanın orada demirler var, sen oraya git, demirlerden atlayan olursa onları tut’. Dört akşam orada bekledim."

6 4