Ozan Güven'in şiddetine maruz kalan Deniz Bulutsuz'un vücudundaki izler şoke etti!

Ozan Güven'in kız arkadaşı Deniz Bulutsuz'u darp ettiği haberleri magazine bomba gibi düştü. Bulutsuz'un vücudundaki darp izlerinin görüntüleri ortaya çıktı.

Bir süredir Ozan Güven ile birliktelik yaşayan Deniz Bulutsuz, geçtiğimiz hafta Güven tarafından bir saatten fazla şiddete maruz kaldığını ileri sürdü. Yaşanan olayın ardından Ozan Güven'den şikayetçi olan Bulutsuz'un vücudundaki darp izlerini gösteren fotoğrafları gün yüzüne çıktı.

5 1

Sözcü'nün ulaştığı fotoğraflarda Bulutsuz'un vücudunda çok sayıda morluk, çürük ve olduğu görülürken, yaşadığı olayı arkadaşlarından ve çevresinden gizlediği öğrenildi.

5 2

Deniz Bulutsuz'un olaydan 6-7 saat sonra çekilen görüntülerinde, kolundaki morlukları gören arkadaşlarından gizlemek için 'Ne oldu?' sorusuna, "Motordan düştüm" diye cevap verdiği öğrenildi.

5 3

Utandığı için 5 gün sonra şikayetçi oldu

Bulutsuz, şiddet olayını kimseye söyleyemediği için olaydan 5 gün sonra oyuncudan şikayetçi olmuştu. Deniz Bulutsuz, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Kadına Şiddet Bürosu'na giderek ünlü oyuncu Ozan Güven hakkında 'Kasten öldürmeye teşebbüs', 'Hürriyetten yoksun bırakma' ve 'Hakaret' uçlarından yargılanmasını istemişti.

5 4