Rose Hanbury kimdir Prens William'ın Kate Middleton'ı aldattığı kadının kocası ve çocukları

Rose Hanbury kimdir, kocası ve çocukları dünyanın en çok arananları arasına girdi. Nedeni ise Prens William'ın eşi Kate'i Rose Hanbury ile aldattığı iddiası.

Yılın bombası İngiliz kraliyet ailesinden geldi. İngiltere tahtının gelecekteki sahibi Prens William'ın eşi Kate Middleton'ı aldattığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Üstelik Prens William'ın karısını aldattığı kadın düşeşin yakın bir arkadaşı olan Rose Hanbury. Peki Rose Hanbury kimdir, ne iş yapıyor, kocası kim? İşte Prens William'ın Kate'i aldattığı iddialarının detayları ve Rose Hanbury kimdir sorusunun yanıtı.

6 1

Touch Weekly dergisinde 1 yıldır ara ara çıkan yazılara göre Prens William'ın, aristokrat komşusu Rose Hanbury ile ilişkini olduğu öne sürüldü. 36 yaşındaki Prens'in Kate Middleton üçüncü çocuğuna hamileyken eşini aldattığı belirtildi. 

6 2

Evli ve 3 çocuk annesi Hanbury ile Kate'in dostlukları ise oldukça eskiye dayandığı ifade edildi. Dergiye göre, Middleton'ın eşine Rose Hanbury ile bağlantısını kesmesini söyledi. Ayrıca Düşes de Hanbury ile görüşmeyi kesti. Kraliyet Ailesi'nden konu ile ilgili açıklama yapılmadı.

6 3

Kraliyet Ailesi'ni temsil eden avukatlık bürosu ise iddiaları ortaya atan basın kuruluşuna dava açmaya hazırlanıyor. 

6 4