Rus Barbie Valeria Lukyanova'nın son hali inanılmaz!

6 sene önce Beyaz Show'a katılıp, hakkındaki estetik iddialarını yalanlayan Rus Barbie Valeria Lukyanova'nın son halini görenler şoke oluyor.

"İnsan Barbie" olarak tanınan Ukraynalı Valeria Lukyanova, 6 sene önce Beyaz Show'a katılmış ve gecenin konusu olmuştu.Beyazı'ın, "Estetiğin var mı?" sorusuna; güzelliğinin genetik olduğunu, estetik yaptırmadığını iddia ederek yanıtlayan Valeria, spor yapıp düzenli çalışarak bacaklarını ince tuttuğunu, Barbie etkisini artırmak için ise gözlerinin üzerinde makyaj ve kontakt lens kullandığını söylemişti. Estetik ameliyat iddialarını yalanlayan Valeria: "Sadece göğüslerimi yaptırdım yoksa daima sıskaydım" demişti.

8 1

Rus bebek şimdilerde 34 yaşında. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Valeria, paylaştığı fotoğraflarla herkesi hayrete düşürmeye devam ediyor.

8 2

Valeria Lukyanova, Instagram hesabında artık daha normal fotoğraflar paylaşıyor. Eskiden makyajsız dışarıda adımını atmadığını söyleyen Valeriya şimdilerde sosyal medya hesabından makyajsız fotoğraflarına da yer veriyor. 

8 3
8 4