Rus model Victoria Bonya koronovirüs paylaşımıyla olay oldu dünyanın yarısı ölsün!

40 yaşındaki ünlü model ve oyuncu Victoria Bonya, sosyal medyada koronavirüs ile ilgili yaptığı ''dünyanın yarısı ölsün'' şeklindeki paylaşımı olay oldu.

Rus model Victoria Bonya, Çin'de başlayan ardından tüm dünyaya yayılan koronovirüs hakkında yaptığı paylaşımı sosyal medyayı birbirine kattı. Binlerce insanın öldüğü virüs yüzünden dünyanın kan ağladığı şu günlerde ünlü modelin ''dünyanın yarısı ölsün'' paylaşımı eleştiri oklarının kendisine dönmesine neden oldu.  Rus modelin bu paylaşımını soykırıma benzetenler oldu. Takipçilerinden eleştiri yağdı. Bonya, sosyal medyada yayınladığı videonun büyük tepki çekmesinin ardından görüntüleri sildi.

10 1

Bir dönem Playboy güzeliyken daha sonra oyunculuğa adım atan Rus güzel, koronavirüs salgını nedeniyle dünyanın yok olmasındansa insanlığın yarısının ölmesini istediğini söyledi.

10 2

2001 yılında "Miss Earth" Güzellik Yarışması'nda Rusya'yı temsil eden Bonya, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

10 3

"Üzgünüm ama bunu paylaşmak zorundayım. Hepimizin iyiliği için. Gezegenimiz mahvoldu. Ben, gezegeni kaybetmektense insanlığın yarısını kaybetmeyi tercih ederim."

10 4