Saba Tümer son haliyle sevenlerini korkuttu boyunlukla görüntülendi!

48 yaşındaki başarılı sunucu Saba Tümer, Nişantaşı'nda boyunlukla görüntülendi. Ünlü sunucu son haliyle sevenlerini korkuttu!

Ekranların bayahn kahkaha olarak adlandırılan güzel sunucusu Saba Tümer son haliyle sevenlerini korkuttu. Herzaman bakımlı ve makyajlı görmeye alışık olduğumuz güzel sunucu bu kez hastane çıkışında boyunlukla görüntülendi. Vertigo (baş dönmesi) hastalığından dolayı düşme tehlikesine karşın boyunluk kullanmaya başladığını söyleyen güzel sunucu sevenlerinin yüreğine su serpti. 

5 1

Kendine özgü kahkahasıyla akıllara kazınan ünlü sunucu Saba Tümer, Nişantaşı'nda bulunan özel bir hastaneden çıkarken görüntülendi.

5 2

48 yaşındaki başarılı sunucu, son hali hakkında ise Sözcü'nün haberine göre, "Vertigo olmuşum, sürekli 360 derece dönüyorum. Ekranlara çok dönmek istiyorum, o yüzden hasta oldum herhalde" açıklamasında bulundu.

5 3

Ünlü sunucu, vertigo (baş dönmesi) hastalığından dolayı düşme tehlikesine karşın boyunluk kullanmaya başladığını söyledi. Tümer, "Dengemi bulamıyorum. Önlem amaçlı taktım" dedi.5 4