Şarkıcı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti!

Alişan'ın 20 gündür yoğun bakımda yaşam savaşı veren kardeşi Selçuk Tektaş, koronavirüse yenik düştü. 41 yaşında vefat eden Tektaş, bugün defnedilecek.

Ünlü sanatçı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, 20 gün önce koronavirüse yakalanmış ve hastanede tedavi altına alınmıştı. Sarıyer Maslak'ta bulunan özel bir hastanede tedavi gören Tektaş'ın durumu gece saatlerinde ağırlaştı.

5 1

Ünlüler hastaneye akın etti

Hastanede kendisine yapılan bütün müdahalelere rağmen Tektaş hayatını kaybetti. Acılı ailesi ve sevenleri hastane önüne gelerek göz yaşlarına boğuldu. Mahsun Kırmızıgül, Şarkıcı Berkay ve Ceylan acılı sanatçıyı teselli etmek için hastaneye geldi.

5 2

Haftalardır kardeşinden gelecek iyi haberi bekleyen ve bir an olsun hastane önünden ayrılmayan Alişan ise aldığı ölüm haberiyle yıkıldı. Sabaha karşı sosyal medya hesabından acı haberi duyuran Alişan, "Canımın yarısını, kardeşimi, her şeyimi hakka uğurladık. Cenazemiz bugün öğle namazına müteakip Teşvikiye camisinden kaldırılacaktır" dedi.

5 3

Alişan'ın yakın dostu Demet Akalın ise Instagram'dan yaptığı paylaşımda "Çok inanmıştık, dönecektin geri. Rabbim ailesine sabır versin. Gitti koca yürekli çocuk" ifadelerini kullandı.

5 4