Seçkin Piriler eski eşi Kaan Tangöze tarafından darp edildi yüzü mosmor oldu!

Kaan Tangöze eski eşi Seçkin Piriler'i dövdü. Seçkin Piriler'in evinde ve çocuklarının gözü önünde yaşanan darp olayı sonrası yüzünün mor hali görüntülendi.

Seçkin Piriler, eski eşi Kaan Tangöze tarafından dövüldü. Dün akşam saatlerinde Seçkin Piriler'in çocuklarıyla birlikte yaşadığı evde meydana gelen olay sonrası Seçkin Piriler eski eşi hakkında suç duyurusunda bulundu ve darp raporu aldı. Seçkin Piriler şiddetin nedeninin Kaan Tangöze'nin yeni eşi Kıvılcım Ural hakkında açtığı dava olduğunu açıkladı. Seçkin Piriler ayrıca evlilikleri boyunda defalarda Kaan Tangöze tarafından psikoloji ve fiziki şiddete uğradığını da itiraf etti. 

7 1

Seçkin Piriler, darp olayı sonrası karakola gidip suç duyurusunda bulundu ve darp raporu için sağlık kontrolüne alındı. Seçkin Piriler'in karakol çıkışı görüntüleri Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programında yayınlandı. Seçkin Piriler, polise yaptığı başvuruda verdiği ifadede olayı şöyle anlattı:

7 2

Olay 7 Mayıs 2019 Salı günü saat 17 sıralarında meydana geldi. Oğlumu okuldan alan Kaan Tangöze, oğlumu eve getirdi. Misafirim olduğu için eve girmemesini istedim. Ama o ısrara ederek çocukların odasına geçti. Bana 'Kıvılcım'a olan davanı çek yoksa senin yazışmalarımızı deşifre eder seni rezi ederim' dedi. Bunu söylemesi üzerine evi terk etmesini istedim. 

7 3

O da bana 'Burası benim evim. Yediğin yemek bile benim paramla alınıyor' dedi. Evi terk etmesini istedim çıkmayınca ben odadan çıkmak için arkamı döndüm. 

7 4