Seda Sayan Mülayim Cengiz Çimen ve eşi Sibel Çimen kimdir cuma namazı açıklaması

Mülayim kimdir? Seda Sayan'ın Mülayim'i Cengiz Çimen ve eşi Sibel Çimen'in Seda Sayan açıklamaları olay. Seda Sayan Mülayim'i cuma namazı için kovmuş!

Seda Sayan'ın bir dönem yardımcılığı yapan ve Mülayim karakteriyle tanınan Cengiz Çimen'in 14 yıl önce Cuma Namazı'na gittiği için Seda Sayan tarafından işinden kovulduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Bir dönem Seda Sayan'ın da menajerliğini yapan Nermin Ceri, dün Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına katılmış ve Mülayim'in haksız yere işten çıkarılmasıyla ilgili Seda Sayan'a olan kızgınlığını dile getirmişti. 

8 1

Müge Dağıstanlı ve Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programına katılan Mülayim karakteriyle tanınan Cengiz Çimen ve eşi Sibel Çimen yıllar sonra yaşananları gözyaşları içinde anlattılar. Seda Sayan'ın 14 yıl önce yardımcılığını yapan Mülayim'i önce ekranda haraketlerle yıldırmaya çalıştığını sonra da Cuma Namazı'na gittiği için sorgusuz sualsiz işten kovduğunu anlattılar. 

8 2

Cengiz Çimen'in eşi Seda Sayan'ın hayatını darmadağın ettiğini, Seda Sayan'ın ablasını kendi çalıştığı hastanede işe aldıracak kadar yakın olduklarını anlattı. "Seda ablanın ablası boşanmıştı ve zor durumdaydı. Kendi çalıştığım hastanede onu yanıma yardımcı olarak aldım. Doğum yaptıktan sonra beni işimden etti onun yüzünden işsiz kaldım. Doğumdan sonra yanıma gelip beni tebrik bile etmedi" dedi. 

8 3

Seda Sayan'ın eşini işten çıkarması sonrası yaşadığı üzüntüden dolayı sütünün kesildiğini ve çocuğunu besleyemediğini söyleyen Sibel Çimen, "Ahirette Seda Sayan'a süt hakkımı soracağım. Allah büyük. Ben çocuğuma mama alamayacak hallere düştüm. Bir kere de arayıp bu insanlar ne halde demediler" diye konuştu 

8 4