Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra boşanıyor mu bomba iddia!

Bir süredir aldatma iddialarıyla gündeme gelen Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çiftinin anlaşmalı boşanmaya karar verdiği iddia edildi.

Bir süredir aldatma iddialarıyla gündeme gelen Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çiftinin anlaşmalı boşanmaya karar verdiği iddia edildi.İkilinin yarın Beykoz Adliyesi'nde boşanacağı öğrenildi. Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra bu boşanma sonrası ortak bir açıklamayla durumun detaylarını paylaşacaklar..

8 1

Son zamanlarda magazin gündeminin en çok konuşulan çiftlerinden biri olan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'nın boşanacağı iddia edildi.  Gökhan Çıra'nın Selin Ciğerci'yi Melisa Emirbayer'le aldattığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüş, günlerce bu konu konuşulmuştu. Ardından da Ciğerci'nin Gökhan Çıra'yı, Tolga Polat ile aldattığı iddiası gündem olmuştu. . Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi görüntüleri canlı yayında paylaşılmış, ortalık epeyce karışmıştı. 

8 2

Tolga Polat, Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz programında canlı yayında bağlanmış ve gündeme bomba gibi düşen açıklamalarda bulundu. Selin Ciğerci ile olan ilişkisini ve yaşadığı süreci anlatan Polat, birlikte çekilen fotoğraflarını canlı yayında paylaştı.

8 3

Tolga Polat açıklamaları şu şekilde; "Selin'le bir süre ilişkimiz oldu. Hatta Gökhan, Selin ile konuştuğumuzu öğrenmiş geldi mekan bastı, tehdit etti.

8 4