Serdar Ortaç'a Beşiktaş'tan suç duyurusu Skandal 'Adana Demirspor ağzına s...' çıkışı!

Serdar Ortaç'a Beşiktaş şoku... BJK-Adana Demirspor maçı sonrası Beşiktaş taraftarını kızdıracak hareket ve küfürlü söyleminin ardından, hukuki işlem başlatıldı


Ünlü popçu Serdar Ortaç'a Beşiktaş şoku... BJK-Adana Demirspor maçı sonrası Beşiktaş taraftarını kızdıracak hareket ve küfürlü söyleminin ardından, Serdar Ortaç hakkında, Beşiktaş Spor Kulübü ve taraftar grubu Çarşı tarafından hukuki işlem başlatıldı.


13 1BEŞİKTAŞ'ın Adana Demirspor ile oynadığı maçın sonucunda beraberlikle sahadan ayrılmasının ardından, sahnede şarkısını yarıda kesen Serdar Ortaç, yaptığı el hareketi ve söylediği küfürlü sözlerle Beşiktaş taraftarının tepkisini çekti, siyah beyazlı kulüp tarafından Ortaç'a dava işlemi başlatıldı. Adana’da sahne aldığı bir mekanda Adanalılar’ı kutlayan Ortaç, kutlama esnasında argo ifadeler kullandı. “Bu şarkıyı Adana için söylüyoruz” deyip, mekandakileri dansa davet etti.

13 2"Adana Demirspor bu hafta ağzına s…tı helal olsun Adana"

Adana DemirSpor'’un 3-0 geriye düştüğü ve 3-3 beraberlikle bitirdiği maçın sonucu telefonuna gelince, Serdar Ortaç şarkısını yarıda kesip bir konuşma yaptı. “Masalardan ışıkları gösteriyorlar telefondan. Adana Demirspor… Adana Demirspor bu hafta ağzına s…tı helal olsun Adana. O yüzden söylüyoruz. O yüzden zıplıyoruz” dedi.

13 3

Beşiktaş Kulübü, Serdar Ortaç’ın Adana Demirspor maçıyla ilgili konserinde yaptığı hareket ve kullandığı ifadelerle ilgili olarak savcılığa suç duyurusunda bulundu.

13 4