Şevval Şahin kimdir sevgilisi Syed Amir'le sudaki fotoğrafları olay!

Yeni Türkiye güzeli olan Şevval Şahin ve sevgilisi Syed Amir kimdir aslen nereli ne iş yapıyor? Şevval Şahin'in sevgilisi Syed Amir'le fotoğrafları olay.

Türkiye Güzeli 2018 Şevval Şahin oldu. Dün gece İstanbul Hilton Otel'de düzenlenen Miss Turkey 2018'de birincilik tacını giyen Şevval Şahin'in biyografisi merak ediliyor. Biz de elmaelma.com olarak Şevval Şahin kimdir aslen nereli kaç yaşında boyu ve kilosu kaç gibi sorular ile Şvval Şahin'in sevgilisi Syed Amir-Ali Kirmani Peerzada ile olan ilişkisi ve çiftin dikkat çeken fotoğraflarını sizler için derledik. Şevval Şahin kaç yaşında sorusu birinciliğinin ilanından bu yana en çok arananlardan biri. Şevval Şahin 19 yaşında.

9 1

Söz konusu güzellik yarışması derecesi olunca haliyle birincilik tacını giyen Şevval Şahin'in boyu ve kilosu da merak ediliyor. 19 yaşındaki Şevval Şahin 1.82 boyunda ve 55 kilo. Aslen İstanbullu olan Şevval Şahin üniversite öğrencisi. Şevval Şahin üniversite eğitimi İngiltere'deki East London Üniversitesi'nde Moda Pazarlaması üzerine yapıyor. Şevval Şahin 1'nci sınıf öğrencisi.

9 2

Şevval Şahin aynı zamanda tam bir Instagram fenomeni. Sosyal medyada paylaştığı doğal ve sempatik fotoğraflarıyla çoktan takipçilerinin gönlünü kazanmış biri. 

9 3

Şevval Şahin özel hayatını da sosyal medyada paylaşmaktan çekinmeyen bir isim. Şevval Şahin'in sevgilisi de kendisi gibi bir öğrenci. Şevval Şahin Syed Amir-Ali Kirmani Peerzada adlı bir gençle beraber. Şevval Şahin'in sevgilisi Syed Amir-Ali Kirmani Peerzada da İngiltere'de City University of London üniversitesinde Ekonomi okuyor.

9 4