Şeyma Subaşı, sevgilisi Mohammed Alsaloussi hakkındaki dolandırıcı iddialarına yanıt verdi

Şeyma Subaşı'na pahalı bir yüzükle evlenme teklifi eden Mohammed Alsaloussi hakkında ilginç iddialar sosyal medyanın gündemine oturdu.

Şeyma Subaşı'nın Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin dolandırıcı olduğu adının bile sahte olduğu iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü. Geçtiğimiz günlerde 1 milyon dolarlık yüzük ile evlilik teklifi alan Şeyma Subaşı'nın müstakbel eşi Mohammed Alsaloussi'nin dolandırıcı olduğu öne sürüldü.

5 1

Kara para mı aklıyor?

Sosyal medyada yayılan dedikodulara göre Mısırlı damat, ünlü kadınlarla birlikte olup güvenilirlik elde etmek istiyor. Bu şekilde kara para aklıyor. Spiegelsohmer isimli haber sitesine göre Mısırlı damadın adı bile sahte.

5 2

Mohammed Alsaloussi, 2005 yılında Kanada vatandaşı olmak için başvurdu. Ancak gerçeğe aykırı beyanlar verince başvurusu reddedildi. Mısırlı sevgili iddialara göre 2017 yılında adını Mohammed Alsaloussi olarak değiştirdi.

5 3

 California'da uyuşturucu madde kullanmak ve halka açık yerde taşkınlık çıkarmak suçundan hapse girdiği de diğer iddialar arasında yer alıyor.

5 4