Şeyma Subaşı'nın yeni sevgilisi denilen DJ Guido Senia'dan olay açıklama

Şeyma Subaşı'nın yeni sevgilisi denilen DJ Guido Senia'dan açıklama yaptı. DJ Guido Senia'nın açıklaması Şeyma Subaşı ile aşk yaşıyor iddialarını güçlendirdi.

Acun Ilıcalı'nın manken Itır Esen'le ilişkisinin ortaya çıkması sonrası gözler Şeyma Subaşı ve hakkında aşk dedikoduları çıkan DJ Guido'ya çevrildi. Acun Ilıcalı ile 2018'in sonlarında boşanan Şeyma Subaşı sessizliğini korurken, DJ Guido konuşmayı tercih etti. Üstelik açıklaması aşk iddialarını güçlendiren türden oldu. 

4 1

Boşandıktan sonra kendisini yurt dışına atan ve arkadaşlarıyla vakit geçiren Subaşı’nın adı geride bıraktığımız yılın son günlerinde Fransız Dj Guido Senia ile anılmıştı.Meksika Tulum’da bir plajda son derece samimi görüntüler sergileyen ikilinin bu görüntüleri uzun süre konuşulmuş ancak taraflar bu görüntülerle ilgili yorumda bulunmamıştı.

4 2

Yakınlaşma görüntüleri akıllardaki tazeliğini korurken Guido’nun bir takipçisi ona Şeyma Subaşı’nı sordu. Fransız DJ Guido Senia kendisine yöneltilen; “Şeyma ile ilgili sorulara cevap vermiyorsunuz, bir ilişkiniz var mı yok mu?” sorusuna “Kim bilir! Hadi her şeyi kadere bırakalım” yanıtını vererek dikkat çekti.

4 3

Şeyma Subaşı ise aşk iddialarına karşı halen sessiz. Ancak bu sabah yaptığı paylaşım dikkatlerden kaçmadı. Acun Ilıcalı ile boşandığı gün İstanbul Boğazı'na karşı bir poz paylaşarak gündem olan Şeyma Subaşı, aynı görüntüyü bugün yeniden paylaştı.

ŞEYMA SUBAŞI'NIN ACUN ILICALI ITIR ESEN AŞKI SONRASI PAYLAŞIMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

4 4