Sıla ve Hazer Amani neden boşandı kolundaki dövme dikkat çekti!

1 yıl önce evlendiği Sıla Gençoğlu ile tek celsede boşanan Hazer Amani, duruşmanın ardından soluğu dövmecide aldı. Koluna kazıttıkları sosyal medyanın dilinde.

Geçtiğimiz yıl Ocak ayında evlenen ünlü şarkıcı Sıla ve şef Hazer Amani Bodrum’da boşandı. Adliyeye gelen Sıla ve Hazer Amani’nin boşanma davası 15 dakika sürdü. 1 yıl önce evlendiği Sıla Gençoğlu ile tek celsede boşanan Hazer Amani, duruşmanın ardından soluğu dövmecide aldı. Amani, koluna "Artık ben sana hiçbir şey değilim" yazdırdı. Amani'nin dövmesi sosyal medyanın diline düştü. 

5 1

Sıla-Hazer Amani çifti geçtiğimiz aylarda yazılı bir açıklama yaparak boşanacaklarını açıklamıştı. Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada "Boşanma kararı aldığımız doğrudur. Bu kararın, yansıtılan haberlerle ilintisi olmadığı gibi, dostluğumuzun kıymeti bakidir" ifadeleri kullanılmıştı. Ünlü sanatçı Sıla ve şef Hazer Amani, dün Bodrum'da görülen dava sonrası boşandı. 'Söyleyecek bir şey yok' diyerek adliyeden ayrılan Hazer Amani, söyleyemediklerini koluna dövme olarak yazdırdı.

5 2

Ünlü şef Hazer Amani, vücudundaki dövmelere bir yenisini daha ekledi. Koluna dövme yaptıran Amani, "Baktım sana kızgın değilim, kırgın değilim, dargın değilim. Kısacası artık ben sana hiçbir şey değilim" cümlelerini yazdırdı.

5 3

Katıldığı yemek programlarıyla adını duyuran ünlü şefin dövmesi sosyal medyanın diline düştü. 

5 4