Survivor Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı dudak dudağa görüntülendi

Survivor yarışmacıları Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı haklarında çıkan aşk iddialarını daha önce yalanlamıştı. İkilinin dudak dudağa görüntüleri olay oldu

Survivor 2020'nin finalisti Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı aşk yaşadıkları iddiasıyla sık sık gündem oluyor. Birçok kez birlikte görüntülenen ikiliden Barış Murat Yağcı, dedikoduları reddederek "Arkadaşız" demişti. 

9 1

Survivor yarışmasının ardından Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, bir partide sarmaş dolaş olduğu kareler medyaya servis edilmişti. Bu görüntülerden sonra Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı aralarındaki aşk iddialarını kesin dille yalanlamışlardı. Sosyal medyada paylaşılan son görüntülerin ardından ikilinin aşk dedikoduları kesinleşmiş oldu.

9 2

İkilinin öpüştüğü anlar sosyal medyada ifşa olunca görüntüler gündeme bomba gibi düştü. 

9 3

Açıklama geldi!

Basına sızan bu görüntüler sonrası çift bir açıklama yayınlayarak şu ifadeleri kullandı: "Bizler bir TV programı ile hayatlarınıza girmiş iki genç bireyiz. Programın bitmesinin ardından hem kariyerimiz adına hem de sevginize laik olmak için sadece yaptığımız işlerle anılmayı ve sizlerle daha faydalı dokunuşlar yapmayı amaçladık ve bunun için çalışmaya devam ediyoruz. "


9 4