Survivor Melisa ve Yusuf aşk mı yaşıyor öpüşme anı görüntüleri olay!

Survivor Melisa ile Yusuf aşk mı yaşıyor? Survivor'ın dün akşam yayınlanan bölümünde Melisa'nın Yusuf'un elini öptüğü o anlar ekrana yansıdı. İşte o anlar...

Survivor Melisa ile Yusuf'un arasında duygusal bir yakınlaşma mı başladı? Survivor'ın dün akşam yayınlanan ödül oyununda Melisa ile Yusuf arasındaki yakınlaşma ekranlara yansıdı. Daha önce sevgilisi Sertan ile whatsapp yazışmaları sonrası ağlama krizine giren ve sevgilisinin kendisine soğuk davrandığını söyleyen Melisa yaşananları unutmuş görünüyor. 

8 1

Melisa dün akşam hamburger ödülü oyununda kritik sayılar almayı başardı. Yunanistan takımında Ria'ya yenen Melisa sevincini yarış sonrası takım arkadaşlarıyla paylaştı. 

8 2

Melisa'yı ilk kutlayan ise Yusuf oldu. Ardıdan tüm takım arkadaşlarıyla sevincini paylaşan Melisa'nın yanına yaklaşan Yusuf ile aralarındaki samimi anlar izleyenlerin gözünden kaçmadı.

8 3

Yusuf önce Melisa'ya yeniden sarıldı. Ardından Yusuf Melisa'nın omzuna elini attı. Yusuf'un elini tutan Melia daha sonra takım arkadaşının elini öptü. 

8 4