Tolga Karel'den Sermiyan Midyat'a olay sözler hükümete yaranmak için ne yapacağını şaşırtmış it!

Tolga Karel, ABD'yi kötüleyip Cumhurbaşkanı'nı öven Sermiyan Midyat'a "S... gitsin. Hükümete yaranmak için ne yapacağını şaşırtmış it" diyerek hakaret etti.

İş görüşmesi için Amerika'ya giden Sermiyan Midyat, ABD'deki gözlemleriyle Türkiye'yi karşılaştırmış, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sağlık politikalarına övgüler yağdırmıştı. ABD'de yaşayan Tolga Karel'den Midyat'ın açıklamalarına çok sert tepki geldi. 

7 1

Ünlü oyuncu Tolga Karel, Sermiyan Midyat'ı şu sözlerle eleştirdi: S*ktirsin gitsin iktidara yaranmak için ne yapacağını şaşırmış it. Ben ne ekmek yediğim yeri kötülerim ne de memleketimi kimseye ezdiririm."

7 2

Instagram'ın hikayeler bölümünden bir paylaşım daha yapan Karel, "Şunu da söyleseymiş ya videoda Sermiyan Midyat, Türkiye’de kadın dövdün geziyorsun gel onu ABD’de yap bakalım nerenden ne alıyorlar!" ifadelerine yer verdi. 

7 3

Ne olmuştu?

Amerika'daki gözlemlerini aktaran Midyat, çektiği videoda şu ifadeleri kullanmıştı: "Herkese Amerika New York'tan selamlar, sevgiler. Yaklaşık bir yıldır, pandemi başladığından beri yurt dışına çıkmamıştım. Şimdi bir iş görüşmesi dolayısıyla Amerika'ya geldim ve Amerika'nın pandemi konusunda tutumu karşısında inanılmaz şaşırdım. 

7 4