Ünlü model Mary Magdalene vajinasına yaptırdığı estetik operasyon yüzünden ölüyordu!

24 yaşındaki Kanadalı fetiş model Mary Magdalene, vajinasına yaptırdığı estetik operasyon sırasında fenalaştı. Ünlü model kan kaybından az kalsın ölüyordu.

Toronto'da yaşayan estetik bağımlısı 22 yaşındaki Kanadalı model  Mary Magdalene estetik hayranlığının kurbanı oluyordu. Tam bir estetik bağımlısı olan  Magdelene, vajinasına yaptırdığı estetik operasyon sırasında aşırı kan kaybedip fenalaştı. Doktorlar ünlü modele acil müdahelede bulundu ve kendisine iki ünite kan vererek hayatını kurtardı. Mary, bu durumun kendisini daha fazla estetik yaptırmaktan alıkoyamayacağını söyledi.

7 1

110 bin takipçiye sahip fetiş modeli Mary Magdalene, 21 yaşında estetik yaptırmaya başladı ve bambaşka biri oldu. Şu ana kadar kaş kaldırma, yanak ve dudaklara dolgu, göğüs silikonları ve kalça kaldırma gibi operasyonlar geçirdi.

7 2

Ünlü model bu kez de dünyanın en büyük vajinasına sahip olmak için ameliyat masasına yattı. Magdelene bu ameliyatın hayatı risk olacağını bilse de doktorlara aldırış etmedi ve bıçak altına yattı.

7 3

Mary, son ameliyatında çok kan kaybedip morarmaya başladı. Doktorlar, acil müdahelede bulundu ve kendisine iki ünite kan vererek hayatını kurtardı

7 4