Ünlü şarkıcı Hatice kimdir estetik çıkışı sosyal medyayı salladı!

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimlerden biri olan Hatice'nin estetik çıkışı sosyal medyada gündem oldu.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimlerden biri olan ünlü şarkıcı Hatice, estetik çıkışıyla yine gündem oldu. Cesur pozları ile dikkat çeken Hatice Instagram'ın hikaye bölümünden yaptığı paylaşımla kafaları karıştırdı. Geçtiğimiz günlerde Tuğba Ekinci ve Yeliz Yeşilmen, bir video paylaşıp,  videoda ''Biz ikimiz doğal kaldık hiç bir estetiğimiz yok , başka bizim gibisi kalmadı” demişlerdi. Bunun üzerine Hatice'nin estetikle ilgili yaptığı çıkışı ikilliye bir gönderme olarak algılandı. 

7 1

Geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci ve Yeliz Yeşilmen sosyal medyadan bir video paylaştı. Videoda ''Biz ikimiz doğal kaldık hiç bir estetiğimiz yok , başka bizim gibisi kalmadı” diyen ikiliye bazı sosyal medya kullanıcıları destek verirken bazıları eleştiri yağmuruna tutmuştu. 

7 2
Şarkıcı Hatice'nin o videonun arkasından estetikle ilgili yaptığı açıklama ise Yeliz Yeşilmen ve Tuğba Ekinci'ye gönderme olarak algılandı. 
7 3

Hatice, Instagram'ın hikaye bölümünden kendi resmini paylaşıp altına, ''Ahlakınıza yaptırdığınız estetikler bizimkinin yanında çok masum kalıyor'' notunu düştü. 

7 4