Ünlü şarkıcı Hatice'nin sevgilisi Ali Kemal Sari ile sarmaş dolaş fotoğrafı olay oldu!

40 yaşındaki şarkıcı Hatice'nin kendisinden yaklaşık 20 yaş küçük olduğu bilinen genç sevgilisi Ali Kemal Sarı ile sarmaş dolaş fotoğrafı olay oldu.

Zaman zaman sosyal medya hesabında yaptığı cesur paylaşımlar ve eleştirileri ile gündem olan şarkıcı Hatice, geçtiğimiz günlerde pilates yaparken yine fotoğraf paylaşmış ve sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Ünlü şarkıcı bu kez de kendisinden yaklaşık 20 yaş küçük olduğu bilinen Ali Kemal Sarı  ile fotoğraf paylaştı. Paylaşımına kısa süre içerisinde beğeni ve yorum yağdı. 

8 1

Sosyal medya hesabında yaptığı cesur paylaşımları ile sık sık adından söz ettiren şarkıcı Hatice kendisinden 20 yaş küçük sevgilisiyle aşk yaşamaya devam ediyor. Ünlü şarkıcının hayranlarından kimisi bu ilişkiyi desteklerken kimisi eleştirmeye devam ediyor. 

8 2

Kendisinden yaşça küçük sevgilisi ile beraber çekilen fotoğrafları takipçileriyle paylaşarak aşkını ilan eden şarkıcı Hatice yeni sevgilisi ile aralarındaki yaş farkını eleştirenlere "Aramızdaki yaş farkı sizin akıl yaşınız kadar" sert bir dille cevap vermişti. 

8 3
Hatice'nin hayranları, ''Hadi evlenin artık '', ''Hatıce hanım hıc size yakışmıyor ağır abı lazım sıze'', ''Uzun sürmez hevesler alınınca herkes kendi yoluna...'' gibi yorumlarda bulundu.
8 4