Ünlülerin tatilde okuduğu kitaplar listesi

Ünlülerin tatilde okudukları kitapların güncel listesini sizin için derledik. İşte ünlü şarkıcı, yazar ve oyuncuların 2018 yazında okudukları kitaplar.

Tatil denilince akla ilk gelen deniz-güneş-kum üçlüsünü daha keyifli ve renkli hale getirmek isteyen ünlü isimler yaz tatilinde kendilerini kitapların şefkatine, müziğin ruhu dinlendiren tınılarına emanet ediyorlar. Televizyonlardan, sahnelerden, edebiyat dünyasından tanıdığımız ünlüler; tatilde plaj çantalarından eksik etmedikleri, olmazsa olmazlarını açıkladılar. 

12 1

SİMSE SAĞIN: Tatilde “Tanrılar Okulu”nu okuyorum. Bu kitap bittikten sonra iseHomo Deus'un “Yarının Kısa Bir Tarihi”ni okuyacağım. Evrencan Gündüz' ün ; “Evrencan ve Uzaylılar”, yeni çıkan “Mevsim Çiçekleri” albümünü, Kenan Doğulu'nun “Vay Be” albümünü dinliyorum. Dinlemekten keyif aldığım diğer albümler ise; Mogli-Wanderer, Funk Wav Bounces Vol 1 - Calvin Harris / Rollin (feat. Future&Khalid) , Tolerance Break - Nonself ; Decorating Mind albümleri. Tatilde olmazsa olmazlarım; kulaklığım, yoga matım, kitaplarım, gözlüklerim ve şapkam.

12 2

ECE SEÇKİN: Bu Yaz; Joseph Murphy’ nin “Bilinçaltının Gücü” kitabını okuyorum. Simge Sağın’ın “Ben Bazen” albümünü dinliyorum. Fuji üstten çıkmalı fotoğraf makinesi satın aldım ve herkesin fotoğrafını çekiyorum. Her çektiğim fotoğrafın çıkış halini sallayarak kurutuyorum. Çok eğlenceli.

12 3

GÖKHAN TÜRKMEN: Tatilde Robert Greenfield’in “Son Sultan” Ahmet Ertegün ve “Rock’n Roll’un Yükselişi kitabını keyifle okuyorum. Cascadeur’un “Camera” albümünü severek dinliyorum. Yazın kulaklık, şarj aleti, sırt çantası ve şapkamı yanımdan ayırmıyorum.

12 4