'Var mısın Yok musun' Hamdi Bey kim ifşa oldu Acun Firarda'nın Feridun'u Birol Doğan kimdir?

Acun Ilıcalı'nın yıllar evvel reyting rekorları kıran programı 'Var mısın Yok musun'daki gizemli 'Hamdi Bey'in kim olduğu ortaya çıktı.


Acun Ilıcalı'nın yıllar evvel reyting rekorları kıran programı 'Var mısın Yok musun'daki gizemli 'Hamdi Bey'in kim olduğu ortaya çıktı. 'Hamdi Bey' meğer aynı zamanda Acun Firarda'nın Feridun'uymuş...


10 1


2007-2010 yılları arasında yayınlanan Var mısın Yok musun programında, Acun Ilıcalı'nın telefonla teklif aldığı ve 'Hamdi Bey' diye seslendiği isim seneler sonra tekrar sosyal medyanın gündeminde...  Bir döneme damga vuran Var mısın Yok musun yarışmasında, Acun Ilıcalı'nın 'Hamdi Bey' diye hitap ettiği kişinin, Acun Firarda programında da Acun Ilıcalı ile birlikte yer aldığı ortaya çıktı. Ilıcalı'nın Acun Firarda döneminde, kamera arkasında 'Feridun' diye seslendiği isim meğer aynı kişiymiş... İşte yıllardır gizmini koruyan 2Hamdi Bey'in kimliği...


10 2Var mısın Yok musun' yarışmasının üzerinden yıllar geçse de yayınlandığı dönemin 'reyting canavarı' fenomen yarışması bugün hala sosyal medyadaki güncelliğini koruyor.

10 3

Özellikle yarışmanın en kilit ve gizemli ismi olan, telefonun ucundaki 'Hamdi Bey' karakteri son günlerde yeniden gündem oldu. Var mısın Yok musun yarışmasındaki Hamdi Bey'in kim olduğunu duyanlar şaşkınlığını gizleyemiyor. 

10 4