Yaprak Dökümü'nün Ayşe'si Şebnem Ceceli son haliyle ağızları açıkta bıraktı!

Yaprak Dökümü dizisinde evin en küçük bireyi Ayşe'yi canlandıran Şebnem Ceceli, büyüdü. Bennu Yıldırımlar, hukuk fakültesini kazanan Ceceli'yle paylaşım yaptı.

Reşat Nuri Güntekin'in ölümsüz eserinden uyarlanan Yaprak Dökümü dizisi bir dönem izleyicileri ekrana kilitleyen diziler arasında yer alıyordu. Dizide en küçük kardeş Ayşe'ye hayat veren Şebnem Ceceli, eğitimine ağırlık verdi, ekrandan uzaklaştı.

7 1

Uzun bir aradan sonra dizideki ablası Bennu Yıldırımlar ile biraraya gelen Şebnem Ceceli, emeklerinin karşılığını aldı. Yıldırımlar, sosyal medya hesabından yayınladığı bu kareye 'Uzun bir aradan sonra , Yaprak Dökümü'nde en küçük kız kardeşimiz Ayşe’yi oynayan Şebnem Ceceli‘yle buluştuk. O artık Hukuk fakültesi öğrencisi. Gurur duydum. Yolu açık olsun' mesajını yazdı.

7 2

Şebnem Ceceli, Kelebek'ten Elif Ünal'a verdiği röportajda hayallerini şu sözlerle anlatmıştı: “Kendi kendime oyunculuk yapmaya çalıştığımı ve bundan büyük bir keyif aldığımı fark eden ailem beni drama okuluna yazdırdı. 5 yaşındayken Ayla Algan’ın da eğitim verdiği okula başladım. Bir gün ajans yetkilileri geldi ve bana teklifte bulundular. Hemen arkasından ‘Yaprak Dökümü’ dizisi başladı...”

7 3

“Yaprak Dökümü’nden önce herhangi bir projede yer almadım. Dizinin uzun sürmesi, oyuncuların başarısı çok az kişinin yaşayabileceği büyük bir tecrübeydi benim için” 

7 4