Yaşar Alptekin'in eşi Nilgün Altınay hayatını kaybetti 22 yıl sonra yeniden evlenmişlerdi!

Yaşar Alptekin ile Nilgün Altınyayla 22 yıl sonra yeniden evlenmişti. Altekin, eşinini vefatını 'sevdiğimi, gerçek sahibine yolladık' diyerek duyurdu.

Eski oyuncu ve manken Yaşar Alptekin'in bir süredir kanser tedavisi gören eşi Nilgün Altınyay hayatını kaybetti. Oyuncu eşinin ölüm haberini de Instagram hesabından duyurdu. Alptekin, paylaşımında  'sevdiğimi, gerçek sahibine yolladık' dedi. 

7 1

Yaşar Alptekin 22 yıl sonra kızı Ayris Alptekin'in annesi Nilgün Altınyayla ile yeniden evlenmişti.Yaşar Alptekin'den 8 yaş büyük olan Nilgün Altınyayla ekranlarda gözyaşlarına boğulan sürpriz de yaşamıştı.. Kanal D'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına katılan Yaşar Alptekin karısı Nilgün Altınyayla'ya sürpiz bir evlenme teklifi de hazırlamıştı. Yaşar Alptekin ve Nilgün Altınyayla geçmişte neden boşandıklarını, yıllar sonra nası yeniden evlenme kararı aldıklarını ve kızları Ayris Alptekin'le ilgili samimi açıklamalarda bulunmuştular. 

7 2

ALLAH EŞİMİN GÜNAHLARINI AFFETSİN

"Sosyal medya hesabından eşinin ölüm haberini duyuran Alptekin, "Gönlümün sultanı, çocuklarımın anası, hayat arkadaşımı, sevdiğimi en sevdiğime, gerçek sahibine yolladık. Allah rahmet eylesin. Allah günahlarını affetsin, Peygamber efendimize komşu eylesin" ifadelerini kullandı.

7 3

Oyuncu Yaşar Alptekin'in eşi Nilgün Altınyay'ın kesin ölüm nedeni henüz bilinmiyor. Altınyay bir süredir kanser tedavisi görüyordu. 


7 4