Yüzleşme'nin Zümrüt'ü Yeşim Ceren Bozoğlu kaç kilo verdi nasıl zayıfladı?

Yeşim Ceren Bozoğlu kimdir kaç yaşında nasıl zayıfladı kaç kilo verdi? Yüzleşme dizisinde Zümrük karakterini canlandıran Yeşim Ceren Bozoğlu'nun zayıflama sırrı

O Hayat Benim dizisinde Nuran karakteriyle halen konuşulan ve Kanal D'nin yeni projelerinden Yüzleşme'de Zümrük karakteriyle yeniden ekranlara dönen Yeşim Ceren Bozoğlu 58 kilo vererek 36 bedene indi.  44 yaşındaki Yeşim Ceren Bozoğlu'nun son halini görenler, 'Yeşim Ceren Bozoğlu kaç kilo verdi, Yeşim Ceren Bozoğlu nasıl zayıfladı?' sorularına yanıt arıyor. Kanal D'de yayınlanan Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın programına konuk olan Yeşim Ceren Bozoğlu kaç kilo verdiğini ve nasıl zayıfladığını ilk kez anlattı. 

10 1

O Hayat Benim dizisindeki Nuran karakteri için 110 kiloya kadar çıktığını söyleyen Yeşim Ceren Bozoğlu, "Baklavalar, çikolatalar yiyerek kilo aldım. Sonra yaz tatilinde yürümek isterken dizim kilitlendi ve kilo vermeye karar verdim" dedi. 58 kilo veren Yeşim Ceren Bozoğlu, mide py-pass ameliyatı geçirdiğini de anlattı. 

10 2

Kanal D'de yayınlanan Yüzleşme dizisinde intikam tutkunu Zümrük karakterini canlandıran Yeşim Ceren Bozoğlu, kilo verme sürecinde yeni karakterinin de kendisine yardımcı olduğunu, Yüzleşme dizisinin kendisini çok heyecanlandırdığını ve koşturmaca içinde kilo vermeye devam ettiğini söyledi. Yeşim Ceren Bozoğlu şuan ki kilosunun 52 olduğunu da açıkladı. 

10 3

Yeşim Ceren Bozoğlu daha önce sosyal medyadan zayıflamak isteyen takipçilerine şu mesajı yazmıştı:

"İşe yarayan iki önerim var size: Birincisi kendi fotoğraflarınızdan oluşturacağınız öncesi/sonrası kolajı. Bu kolajın çıktısını alıp ister başucunuza, ister buzdolabının üstüne, isterseniz de telefon ekranınıza yerleştirin...

10 4