Zeynep Alkan kimdir kalçasına yaptığı yoruma babası Hamdi Alkan çok kızacak

Zeynep Alkan kimdir? Zeynep Alkan kaç yaşında? Zeynep Alkan kalçasıyla iligili öyle bir yorum yaptı ki babası Hamdi Alkan çok kızacak.

Oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan, Instagram'ın 'Bana soru sor' özelliğini deneyimledi ve takipçilerinin kendisine yönelttiği sorulara yanıt verdi. Estetik hakkındaki soruları cevaplayan Alkan, "G..ümü büyütmek istiyorum" diyerek babasını kızdıracak açıklamalarda bulundu.4 1

"G..TÜMÜ BÜYÜTÜRÜM..."

Kendisine yöneltilen tüm sorulara içtenlikle yanıt veren Zeynep Alkan, verdiği yanıtlarla hayvan sevgisinin ne kadar büyük boyutlarda olduğunu gösterirken aynı zamanda çenesiyle ilgili gelen sorulara da içtenlikle yanıt verdi. Alkan çene ameliyatı olmayı düşünmediğini söylerken hemen ardından "Yüzümde hiçbir şeye dokunmayı düşünmüyorum belki g...mü büyütürüm dermişim" sözleriyle babasını kızdıracak.

4 2

ZEYNEP ALKAN KİMDİR?

Zeynep Alkan, 26 Mayıs 1998 yılında Hamdi Alkan ve Canan Hoşgör'ün kızı olarak dünyaya geldi. İstanbul’da doğmasına rağmen aslen Hataylıdır. Zeynep Alkan’ın bir tane de Ayşe isminde kız kardeşi vardır. Alkan, 12 yaşındayken Hisar Eğitim Vakfı Okullarında okuduğu sırada bazı tiyatro oyunlarında yer aldı. Bunun yanı sıra Zeynep Alkan 2 yıl Kadıköy Devlet Konservatuarında yarı zamanlı olarak viyola eğitimi de aldı. Renkli kişiliği ve sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken 19 yaşındaki Alkan, güzelliğiyle de göz dolduruyor.4 3

Zeynep Alkan, 26 Mayıs 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Fakat Hataylıdır. Yönetmen ve oyuncu olan Hamdi Alkan ile Canan Hoşgör’ün büyük kızlarıdır. Zeynep Alkan’ın Ayşe adında bir kız kardeşi vardır. Star TV de Hayat Bazen Tatlıdır adlı dizide rol almaktadır. Gedikpaşa Anadolu Lisesinin 10/B sınıfın şımarık kızı Emoji yani Emel karakterini canlandırmaktadır. 12 yaşında iken Hisar Eğitim Vakfı Okullarında okurken bazı tiyatro sahnelerinde yer aldı. iki yıl Kadıköy Devlet Konservatuvarında yarı zamanlı viyola eğitimi aldı.

4 4