Zeynep Alkan kimdir paylaşımıyla takipçilerinin nefesini kesti!

Zeynep Alkan kimdir? Ünlü oyuncu Zeynep Alkan Instagram'da paylaştığı fotoğrafla nefes kesti! Paylaşımına beğeni ve yorum yağdı.

Oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan,Instagram'da paylaştığı cesaret isteyen fotoğrafıyla nefes kesti. Kayalıklara tırmanan Zeynep Alkan, takipçileri için fotoğraf çekmeyi ihmal etmedi. Paylaşımına kısa sürede beğeni ve yorum yağdı. 

5 1

"TAKİPÇİLERİNİZİ KANDIRMAYIN ZEYNEP HANIM"

Hamdi Alkan'ın kızı oyuncu Zeynep Alkan, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla çok konuşuldu. Alkan paylaşıma, "Maymunluk yapmak için cesaret isteyen muhteşem koy." notunu ekledi. Alkan'ın takipçileri de paylaşıma sessiz kalmadı. Alkan'ın bir takipçisi paylaşıma, "Ben fotoğrafa bakarken 2 kez düştüm." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Zeynep hanım takipçilerinizi kandırmayı bırakın hepimiz biliyoruz oranın yüksek bir yer olmadığını" yorumunu yaptı.

5 2

ZEYNEP ALKAN KİMDİR? 

Zeynep Alkan, 26 Mayıs 1998 yılında Hamdi Alkan ve Canan Hoşgör'ün kızı olarak dünyaya geldi. İstanbul’da doğmasına rağmen aslen Hataylıdır. Zeynep Alkan’ın bir tane de Ayşe isminde kız kardeşi vardır. Alkan, 12 yaşındayken Hisar Eğitim Vakfı Okullarında okuduğu sırada bazı tiyatro oyunlarında yer aldı. Bunun yanı sıra Zeynep Alkan 2 yıl Kadıköy Devlet Konservatuarında yarı zamanlı olarak viyola eğitimi de aldı. Renkli kişiliği ve sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken 19 yaşındaki Alkan, güzelliğiyle de göz dolduruyor.

5 3

İşte o fotoğraf...

5 4