Sonbahara makyajıyla damga vurmak isteyen kadınlar dikkat!

Mevsim yenilendi, makyaj trendi yenilendi, kadınlar yenilenecek. Bu sonbaharın makyaj trendinde yepyeni renkler göreceğiz ve cesur makyajlarla dikkatleri üzerimize çekeceğiz.

Sarı Far: Dumanlı göz makyajının yerini sarı alırken, farlarda tek renge yönelim olacak. Sarının her tonu, bu sonbahar bize eşlik edecek. Genel olarak daha taze, temiz ve genç makyaj trendlerinin popüler olduğu 2017 sonbahar makyaj modası size havalı hissettirecek.
5 1
Mor Ruj: Yaz mevsiminden beri süren iddialı dudak makyajı sonbaharda da varlığını sürdürecek. Özellikle mor renk rujlar ön plana çıkacak. Buğday tenlilere çok yakışan bu ruj rengi, anında enerjik bir hava katıyor. Solgun ve cansız yüzler için mor rujun ideal olduğunu söyleyelim.
5 2
Bakır Göz Makyajı: Göz makyajında metalik etki popülerliğini koruyor. Her cilt tonuna yakışan bakır ışıltılı farı siz de makyaj çantanıza ekleyin, gözlerinizin ön plana çıkışına şahit olun.
5 3
Mat Yüz Makyajı: Parlak ten makyajı 2017 sonbahar sezonunda yerini mat ten makyajına bırakıyor. Tabi ki aydınlatıcı kullanmaya devam edeceğiz ama fondötenlerde genellikle mat bitişli olanları kullanacağız gibi görünüyor.
5 4