2020 trend gelinlik modelleri belli oldu! Uzun kollu detaylar önem kazanıyor!

Hayatınızın belkide en özel günü olan düğün planlamaları yapanlar için 2020'nin trend gelinlik modelleri belli oldu!

Belki de hayatınızın en özel günlerinden biri olan düğün gününüzde gecenin parlayan yıldızı olmak için düğün gününüzün ve giyeceğiniz gelinliğin her detayı ile özel olarak ilgileniyor olabilirsiniz. Düğün detaylarının en önemli özelliklerinden biri de gelinliktir. Tarzınıza ve sezonun trendlerine göre gelinlik almak çoğu zaman düğün hazırlıklarının en zorlayıcı adımlarından biri olsada düğün hazırlıklarında sizin işinizi kolaylaştıracak 2020'nin trend gelinlik modellerini Elmaelma.com olarak bir araya getirdik! İşte 2020 yılının en çok tercih edilen uzun kol detayları ve aradınız herşey haberin devamına göz atarak bulabilirsiniz.

5 1

Kol Detaylı Gelinlik Modelleri

Özellikle son dönemlerde sıkça karşımıza çıkan kol detaylı gelinlikler hız kesmeden 2020'de trend gelinlik modelleri arasında yerini alıyor! Düğü gününüzde feminen bir görüntü yaratmak isteyenler için dantelli uzun kollu, trompet kol detayı veya statement kol detayı olan bir gelinlik tercih edebilirsiniz. 

5 2

Özgür Ruhun Vazgeçilmezi Bohem Gelinlik Modelleri

Rahat ve salaş kıyafetler günlük hayatınızın vazgeçilmeziyse düğün gününüzde de farkınızı bohem gelinlik modelleri ile koyabilirsiniz! 1960'lı yılların salaş kıyafetlerini hatırlatan fırfırlı, püsküllü ve valon kesimleri gelinliğinizde tercih edebilirsiniz.  

5 3

Zarafetin Simgesi Dantel Detaylı Gelinlik Modelleri

Zarif ve sadeliğin vazgeçilmezi olan dantel detaylı gelinliklerde 2020'nin gözde gelinlik modelleri arasında yerini alıyor. Düğün gününde sade ve bir o kadar da vücudunuz kusursuz gösterecek gelinlik modellerine göz atabilirsiniz. 

5 4