Anneler gününde nasıl hediye alınır kıyafet seçenekleri nelerdir?

Hayatta bize karşılıksız sonsuz sevgiyi veren annelerimiz için Anneler gününde özel ve tarzına uygun bir hediye arayanlar için kıyafet önerilerini hazırladık!

Hayatın en önemli anlarına ortak olan değerli annelerin ihtiyaç ve beğenilerine uygun pek çok ürün seçeneğini bir arada sunan Ipekyol,  hayatımızın en önemli ve en değerli kişisi Anneler günü için Triko elbiseler, grafik etkili ve cut-out detaylı bluzlar; grafik oyunları, blok renkler ve çizgi detayları sezonun dikkat çeken stil kodlarıyla bir araya geliyor. 

10 1

Anneler günü için kıyafet düşünenler için sezonun modası olan basic pantolonlar ve ceketler en yalın haliyle günün her anına uyum sağlayabilirken kalem etek ve bel hattına vurgu yapan elbiselerse annelerinizin tarzına hitap ediyor. 

10 2

Elbiselerde hayat bulan fırfır ve volan detaylarsa trend raporunun verdiği dinamik görünüm ile yaz akşamlarının şık görünümlerini sunuyor. 

10 3

Boncuk, püskül detayının trikoda ve gömlekteki hareketi, bluzlarda uygulanan büzgü, kol ve omuz oyunlarıysa yaza gönderme yaparak kombinlere hareket katıyor.

10 4