F&F

F&F, trendleri yakından takip eden koleksiyonlarıyla, yeni sezonda da iddialı ve yenilikçi tasarımlar sunuyor.

Jetsetter

Günden geceye uzanan şık tasarımlar. Gündüz vücudu saran terzi eli değimiş görünümlü maskülen takımlar, gece ise dramatik görünümlü kürk paltolar, uzun etekler ve yerlere kadar uzanan elbiseler. Kürk, detaylarda kendini gösterirken, kuşak kemerler bel bölgesini belirgin hale getiriyor. Bu görünüm Sonbahar Kış sezonun en çok alkış alan silüetini oluşturuyor.

38 1
Greenwich village

Sezonun yükselen trendi, 70’lerden ilham alan detaylardan oluşuyor. Bu stil, cesur renkler ve göz alıcı geometrik desenler ile klasik bir günlük kıyafeti bambaşka bir havaya büründürüyor. Günlük jarse elbiseler, dize kadar çizmeler ile kullanılıyor. Bu görünüm, şehir şıklığından sofistike ofis stiline kadar uzanıyor.

38 2
Nordıc

Yepyeni bir triko anlayışı. Bu stil, kumaş dokusu ve sade bir styling anlayışını öne çıkartıyor. Kısa paça altlar ve kısa bluzlar bu stile sevimli bir görünüm katarken, doğal ve denizci tonlardan oluşan zengin renk skalası sayesinde kadına şık ve çarpıcı bir hava katıyor.
38 3
Woodland

70’li yılların ikonu olan geniş paça jean pantolonlara fokuslanan bu stil, çiçek baskılar ve Missoni tarzı örme teknikleri ile sezonun midi elbiselerine ve uzun trikolarına, sonbaharın rustik renkleri ve paltolardaki kürk detaylarla hayat veriyor
38 4