H&M Studio 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Paris Moda Haftası'ndan önce elmaelma.com'da

H&M Studio 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Paris Moda Haftası'nda sergilenecek. H&M Studio Koleksiyonu Paris Moda Haftası'ndan önce elmaelma.com'da.

H&M Studio S/S 2018 erkek ve kadın koleksiyonları bir kez daha Paris Moda Haftası’nda. Şov, bu kez Rivoli’deki Musée des Arts Décoratifs’de gerçekleşecek ve geçtiğimiz yıl tanıtılan ‘Şimdi Gör-Hemen Al’ formatı bu yıl da organize edilecek. 

23 1

Aksesuar ve çantalar da dahil olmak üzere koleksiyonun tamamı defile bittikten hemen sonra online olarak satışa hazır olacak. 1 Mart’tan itibaren ise dünya ile aynı anda Türkiye’de de sadece İstinye Park ve Zorlu  H&M'lerde satışa sunulacak.

23 2

H&M Studio S/S 2018’in temel ilhamı Japonya’nın minimalist tasarımları ve sessiz zarafeti. H&M, aynı zamanda Musée des Arts Décoratifs’de gerçekleşecek Japonya ile ilgili çok özel bir sergiye sponsor olacağını duyurmaktan memnuniyet duyuyor. 

23 3

Sergi, Fransa ile Japonya arasında 150 yıldır süregelen kültürel değişimleri ve Japonya’nın Batı kültürü üzerindeki etkisini anlatacak ve bu yıl açılacak.

23 4