Meghan Markle'ın gelinliğini kim tasarlayacak? Hangi tasarımcı ile çalışacak?

Mayıs ayında gerçekleşecek Prens Harry ve Meghan Markle düğünü için şimdiden hazırlıklar başladı! En büyük merak konusuysa Meghan'ın gelinliği...

Alexander McQueen
İngiltere’nin en öneli moda evlerinden olan marka, seçenekler arasında en çok öne çıkan arasında yer alıyor. Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın da gelinliğini Sarah Burton özel olarak hazırlamıştı.

5 1

Giles Deacon
İngiliz tasarımcı Giles Deacon, Meghan Markle’ın gelinliğini tasarlamaktan büyük bir mutluluk duyacağını açıkladı. Deacon son olarak Kate Middleton’ın kız kardeşi Pippa’nın romantik dantel gelinliğini tasarlamıştı.

5 2

Erdem
Kanadalı tasarımcı Erdem Moralıoglu, özellikle bu yılın en gözde modacılarından. Bu sene H&M ile yaptığı iş birliğiyle adından söz ettiren Erdem, Londra’da yaşıyor. Kanada’da sıkça vakit geçiren ve birlikteliklerini Londra’da devam ettirecek çift için anlamlı bir tercih olabilir.

5 3

Jenny Packham
Kate Middleton’ın özellikle gece davetlerinde tercih ettiği tasarımcı Markle’ın gelinliği için uygun bir seçim olabilir. Abartılı ve şaşalı Holywood tasarımları yerine, rahat, dökümlü ve romantik kalıpları ile Packham unutulmaz bir gelinliğe imza atabilir.

5 4