Mezuniyet elbiseleri mezuniyette ne giyinmeli işte yanıtı

Yazın gelmesiyle birlikte mezuniyet heyecanı herkesi sararken genç hanımlar harıl harıl mezuniyet elbisesi aramaya başladı. İşte size birbirinden güzel modeller

Heyecan dolu bir kariyere atılmadan önce son ve en gösterişli durak olan mezuniyet baloları için Oleg Cassini’de sezon trendlerine uygun onlarca mezuniyet kıyafeti yer alıyor. Gelin birlikte sezon trendlerini inceleyelim.


17 1

Her vücut tipine uygun elbise bulmak mümkün; ancak bir kalıp var ki zamansızlık ödülü verilse sıradaki ilk isim olacak: Balık elbise. Tüm vücudu adeta bir deniz kızı gibi kavrayan kuvvetli gövde tasarımı, eteklerde kendini eğlenceli bir harekete teslim ediyor. Modern balık elbiselerdeki farklı kumaş ailesi birlikteliklerini özenle hazırlanan tüm mezuniyet elbiselerinde görüyoruz. Sezonun en popüler iki tonu olan toz pembe ve açık mavi renklerinde tasarlanan elbiselerin etekleriyse, yüksek kalite tüllerle hareketleniyor. Vücudu adeta bir peri kızı formunda gösteren balık elbiseleri, straplez cazibesiyle birleşiyor ve size gecenin en göz alıcı görünümlerinden birini vadediyor.

 


17 2

 Sezonun “siyah” trendini on ikiden yakalayan bu mezuniyet abiyeleri ile fark edilmemek mümkün değil. Boyundan bağlı gövdesi, bele kadar uzatılmış ve siyah işlemelerle bezenmiş. Bel bölümünden itibaren kabarık etek tasarımı farklı bir boyuta taşımış. Sırt dekoltesiyle birlikte cüretkar bir duruş sergilerken, tül etekler romantik kişiliğini öne çıkarmış. Uzun boy mezuniyet elbisesi trendi hala sürerken siyah kuğu olmak iyi bir seçenek.


17 3

Güneşin toprakla dansı sonucu rengarenk çiçeklerin doğayı sarması, bahar dönemi gece elbiselerinde de etkisini gösteriyor. Bu yılın çiçek desenli elbise trendini romantik detaylarla kendi marka DNA’sına göre yorumladığı bu tasarım, uzun mezuniyet abiyeleri tercih edeceklere göz kırpıyor. Tül üzerine işlenen üç renkli çiçek desenleri, bohem ve romantik bir görünüm oluşturmuş. Toprağı andıran romantik bej rengi üzerinde zarif bir hareketlilik katan işlemelerkadınlarının zarif iddiasına atıfta bulunuyor. Çiçek formlarını sevdiği kadar kalıpta ve renkte sadeleşmek isteyenler için bu mezuniyet kıyafeti iyi bir seçenek olarak öne çıkıyor.


17 4