Minyon kadınlar nasıl giymeli işte sizleri uzun gösterecek altın fikirler

Minyon kadınlar nasıl giymeli? Hangi kıyafetleri giyerseniz daha uzun gösterirsiniz? İşte size altın değerinde öneriler...

Türk kadını ortalamasına baktığımızda neredeyse büyük bir kesim minyonlardan oluşuyor. Sizler için hazırladığımız bu özel galerimizde birbirinden parlak fikirler bulunuyor. Eğer siz de biraz daha uzun görünmek istiyorsanız bunları mutlaka deneyin. Mesela blazer ceket üzerine takılan kemer ile daha heybetli görünebilirsiniz.

5 1

Mini etek altına mutlaka sivri burun bot tercih edin. Sivri burun botlar adeta bir illüzyon etkisi yaratarak sizleri daha da uzun gösterecek. Mini eteğinizin üzerine hacimli kazak da giyerseniz uzunluk etkisi daha da artacak.

5 2

Bilekten kesilmiş kot modelleri bu sene de çok moda olacak. Bu nedenle birkaç tane edinmekte fayda var. Ancak eğer kısa boylu bir kadınsanız özellikle üzerinize oturan, yüksek belli ve bilekte kesilmiş olanları tercih etmelisiniz. Bu sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecektir.

5 3

Her nasıl olursa olsun kısa boylu bir kadının giyeceği pantolon kesinlikle yüksek belli olmalıdır. Özellikle bu sene parlak plastik pantolonların ne kadar moda olduğunu biliyorsunuz. O halde yapılacak en iyi şey bu yüksek belli moda parçanın hemen sahibi olmak.

5 4