Teknoloji ve moda Teknosa'da!

Teknoloji perakendeciliğinin parlayan ‘yıldız’ı Teknosa, Fashion’s Night Out’a sürprizlerle girdi.Moda Tasarımcıları ve Teknosa tarafından organize edilen elektronik atık sergisinin açılışı 15 Eylül Perşembe akşamı İstinyepark Teknosa mağazasında yapıldı. Teknosa mağazasında Moda Tasarımcıları Derneği (MTD) üyesi ünlü tasarımcıların teknoloji atıklarıyla tasarladıkları gece kıyafetleri, günlük kıyafetler, ayakkabı ve çantalar sergilendi. 
9 1


Sergi açılışını Teknosa Genel Müdürü Mehmet Nane ve MTD yönetim kurulu üyesi Nejla Güvenç’in gerçekleştirdiği gecede, Teknosa’nın çevreye olan duyarlılığını moda ve tasarımla bütünleştiren MTD üyesi Songül Cabacı, Zeynep Balaban, İpek Terzi, Murat Aytulum, Ece Matin, Nazlı Çetiner, Günseli Türkay, Ümit Aybek, Niyazi Erdoğan ve Beste Gürel’in tasarımları sergilendi.
9 2


Elektronik atıklar kullanılarak hazırlanan birçok tasarım, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü. Tasarım, moda ve teknolojiyi buluşturan sergide, tüketicilere çeşitli sürprizler de sunulurken, Teknosa İstinyepark mağazasında tüketicilerin getirdiği kullanılmaz durumda olan atık konumundaki elektronik ürünlerde geri dönüşüme kazandırılması amacıyla toplandı.
9 3


FNO gecesinde moda ve teknoloji birarada
9 4