Topuklu ayakkabı ile kombin nasıl yapılır bu kurallarla şıklığınıza şıklık katacaksınız

Topuklu ayakkabı ile kombin nasıl yapılır? Topuklu ayakkabılarla daha şık görünmek istiyorsanız bu kurallara dikkat!

KOT ŞORTLARI BABAETLE GİYİN 

Kot şortlar altına topuklu ayakkabı giyerek bacaklarınızı daha da öne çıkarmak isteyebilirsiniz. Bunu yapmanın daha zarif bir yolu kot şortları babetlerle kombinlemek olacaktır. Eğer kot şortlarınız altına illa topuklu giymek istiyorsanız dolgu topuk ayakkabıları tercih edin. Bu kombinin üzerine bol uçuşan bir bluz giymek çok şık görünmenizi sağlar.4 1

İSPANYOL PAÇA ALTINA AÇIK AYAKKABI GİYİNİN

İspanyol paça pantolonlar altına giyilen topuklu ayakkabılar bacaklarınızı olduğundan çok daha uzun gösterebilir. Ama eğer parmak ucu açık topuklular giyerseniz bu bacaklarınızı daha uzun gösteren illüzyonun bozulmasına sebep olur. Bu yüzden bol paça pantolonların altına parmak ucu açık olmayan topuklular giyin.

4 2

KALEM ETEKLERE İNCE STİLETTOLAR

İki farklı tarzlarda olan bu parçaların birleşimi hiçte hoş gözükmüyor. Bu tür etekleri zarif ince topuk stilettolarla kombinlerseniz çok daha güzel bir görünüm olacaktır.


4 3

MİNİ ETEK GİYİYORSANIZ TOPUK BOYUNU KISALTIN

Etek boyu ne kadar kısaysa topuk boyu da o kadar kısalmalı. Platform topuklu ayakkabılarla giyilen bir mini etek kaba bir görüntü oluşturabilir. Ancak aynı parça mokasen veya düz sandaletlerle çok daha havalı ve genç görünür.

4 4