Yasemin Özilhan for Ipekyol İlkbahar Yaz 2018 Koleksiyonu

Giyim tarzı ve stili ile adından sıkça söz ettiren Yasemin Özilhan, Yasemin Özilhan for Ipekyol İlkbahar-Yaz 2018 Koleksiyonu’nun lansmanı yapıldı.

Stiliyle modaseverlere ilham kaynağı olan Yasemin Özilhan’ın  Ipekyol için hazırladığı Yasemin Özilhan for Ipekyol İlkbahar-Yaz 2018 Koleksiyonu’nun İstinye Park Ipekyol Mağazası’nda yapılan lansmanı büyük beğeni topladı.

9 1

Yasemin Özilhan ve Ipekyol tasarım ekibi tarafından hazırlanan koleksiyon, davete gelen moda severler tarafından büyük bir ilgiyle takip edildi. Deniz Ayaydın, Meral Kosif, Ayşegül Ulusoy, Işıl Reçber, Berrin Okçu, Zeynep Nazlı Kaya, Selin Öztarhan, Yelda Tiftik koleksiyonun tanıtım davetine katılan isimler arasındaydı.

9 2

Koleksiyonun tasarımları arasında; tül üzerine geliştirilen işleme efektli elbise, tül üzerine puantiye ve pilise efektli tütü etek, tek omuzlu bluz, desenli kimono, dantel mixli elbise, payetli blazer, haki parka ve patchwork efektli geometrik elbise yer alıyor. 

9 3

Koleksiyondaki tişörtler, bel detayını vurgulayan parka ve triko bluzlar ile sportif bir şıklık sunan Yasemin Özilhan for Ipekyol İlkbahar-Yaz 2018 Koleksiyonu yaz mevsiminin parçalarını bir araya getiriyor.

9 4