Boyner iç giyim koleksiyonunda neler var, Boyner sevgililer gününe özel 2018 iç giyim koleksiyonu...

Boyner, Sevgililer Günü’nde kendini şımartmak isteyen kadınlara ve sevgilisine özel bir hediye ile sürpriz yapmak isteyenlere yüzlerce seçenek sunuyor...

Boyner iç giyim koleksiyonu, Koton, Ten, Suwen, Magic Form, Miss Claire, Black Spade, Anıl, Suwen, Calvin Klein gibi Türkiye’nin ve dünyanın en çok tercih edilen markalarının alt-üst takımlarından tek parça body’lere, saten geceliklerden pijama ve şortlara uzanan en özel seçkileriyle göz alıcı bir dünya sunuyor. Farklı zevklere hitap eden, romantik, zarif, şık, sportif ya da renkli koleksiyonlar Sevgililer Günü’nde sevgilisine çok özel bir hediye ile sürpriz yapmak ya da bu özel günde kendini şımartmak isteyenleri bekliyor.

18 1

Şıklık ve rahatlığı bir arada sunan Magicform, hareket özgürlüğü sağlayan, bir yandan da şekilendirici ürünleri ve farklı zevklere hitap eden renk seçenekleriyle mükemmel bir görünüm vadediyor.

18 2

“Cool”, romantik, aynı zamanda çekici modellerin, dantel ve satenlerin kullanıldığı Anıl iç giyim koleksiyonu, tek parça body’ler, şık pijama ve gecelik takımlarıyla tamamlanıyor.

18 3

Moda dünyasının dikkat çekici markalarından Calvin Klein’ın ikonik iç giyim koleksiyonu da rahat, sportif bir o kadar da göz alıcı modelleriyle Boynerler’de yer alıyor. Calvin Klein iç giyim koleksiyonu, trendleri yakından takip eden sevgililere verilebilecek en güzel Sevgililer Günü hediyesi olarak öne çıkıyor.

18 4