Dişleri beyaz gösterme yolları kırmızı rujun mucizevi etkisini denediniz mi?

Dişleri beyaz gösterme yolları nelerdir? Dişleri olduğundan daha beyaz göstermek için kırmızı ruj yöntemini denediniz mi?

Karşımızdaki kişiyi etkilemenin en doğal yöntemi içten bir gülüşten geçiyor. Gülümsemek her kadına yakışan en doğal eylemdir. Peki bu samimiyetinizin etkisini arttırmak için daha beyaz dişlere ne dersiniz? Diş beyazlatmak için her ne kadar çeşitli yöntemler olsa bile tek bir adımla dişlerinizi olduğundan daha beyaz göstermenin en basit yöntemini elmaelma.com okurlarıyla paylaşıyoruz! Tek renk bir rujla dişlerinizi olduğundan daha beyaz gösterebileceğinizi biliyor muydunuz? 

6 1

Ruj kadınlar için günlük hayatın bir vazgeçilmezi fakat ruj sadece makyajı tamamlamak ve güzellik katmakla kalmıyor, doğru ton seçimi dişlerin daha beyaz görünmesine de yardımcı oluyor.

6 2

DOĞRU TON ÖNEMLİ!

Dişler için çok önemli olan ruj seçimi dişlerin gerçek rengini de ortaya çıkarıyor.Neredeyse tüm ten renklerine uyan ve dişleri beyaz gösteren, mavi alt tonlu kırmızı rujlar dişleri beyaz göstermek için mükemmel bir tercih.Eğer dişleriniz istediğiniz beyazlıkta değilse, sarı görünümü en aza indirmek için mavi alt tonlu kırmızı bir ruj rengi seçebilirsiniz.

6 3

Konu ile ilgili olarak Diş Hekimi Gülcan Usal: ‘’Dişlerinizin gerçek rengini kırmızı ruj sürdükten sonra anlarsınız. Eğer dişleriniz beyaz ise kırmızı ruj sürdükten sonra daha beyaz bir görünüm elde edebilirsiniz. Fakat sarıya çalan bir diş renginiz var ise sarılığını daha net görürsünüz. 

6 4