Ev dekorasyonu için pratik bilgiler nelerdir?

Yaşam alanınızda alandan tasarruf etmek için sıradışı önerilerimize göz atarak salon, mutfak ve yatak odanızda mucizeler yaratabilirsiniz.

Yatak odanızı salona taşıyın! Nasıl mı üstten açılıp kapanabilen yatak tasarımı ile salonunuz ve yatak odanızı birleştirip bir odadan tasarruf edebilirsiniz. Aynı zamanda kendinize ekstra bir çalışma odası veya kıyafet odası yapabilirsiniz.
6 1

Kıyafetleriniz veya mevsimlik kullandığınız eşyalarınız artık dolaplarınıza sığmıyor mu? Bunun için evinize ekstra dolap alıp odalarınızı küçültmek yerine merdivenininizin altını boşaltıp kapaklı dolap yaptırabilirsiniz. Böylelikle evinizdeki odaları küçültmemiz olacaksınız!

6 2

Merdiven altınızı aynı şekilde boşaltıp kitap okumak veya kahve içmek için iki veya tekli bir koltuk atıp neşelendirebilirsiniz. Kendi özel alanınızı evin içerisinde kendiniz oluşturun!

6 3
Mutfakta akıllı çözümler! Bir evin en önemli odalarından biri mutfaktır. Özellikle kadınların vazgeçilmez mutfak keyfi salona değişilmez. Bu noktada mutfağın geniş ve ferah olması çok önemlidir. Mutfağınıza katlanabilir tasarım masalar yaptırarak hem mutfağınızda alandan tasarruf edebilirsiniz hem de ferah bir mutfak yaratabilirsiniz.
6 4