İstanbul'da stres atmak için balık tutulabilecek 4 alan!

Biraz iç sesinizi dinlemeye fazlasıylada stres attıran bir aktivite ola balık tutmak için İstanbul'da gidebileceğiniz 4 yeri bir araya getirdik!

Şehrin yoğun temposundan bir nebze de olsa kaçıp nefes almak isteyenler için harika bir etkinlikle karşınızdayız. Balık tutmak geçmişten günümüze kadar nesilden nesile geçen huzur veren, biraz iç sesinizi dinlemek fazlasıyla da iyi hissettiren bu aktiviteyi yılın belirli dönemlerinde alışkanlık haline getirebilirsiniz. Hepimizin hayatımızın bir döneminde yalnız kalmak ve düşünmeye ihtiyaç duyarız. Bunun için bize en iyi fırsatı sunan aktivitelerin başında balık tutmak geliyor! Ancak İstanbul'da balık tutmak için yer bulamayanlar için gidebileceğiniz bazı noktaları bir araya getirdik. Balık tutmaktan mahrum kalmak istemeyenler için işte İstanbul'da balık tutulacak o yerler elmaelma.com'da! 

5 1

Kireçburnu

Bir dönem Leyla ile Mecnun dizisinde ''O gemi bir gün gelecek!'' diyen İsmail abisinin el salladığı yer aklımıza geliyor. İşte tam da bu noktada balık tutarak saatlerce buram buram huzur bulabileceğiniz nadir yerler arasında! Balıkçıların gözbebeği olan yerler arasında bulunan yıldızlı noktalarından biri de Kireçburnu'dur. Burada zamanın nasıl geçtiğinizi anlamayacağınıza emin olabilirsiniz!

5 2

Kuzguncuk

Kuzguncuk Kuleli Askeri Lisenin önünde manzarası ile sizi büyüleyecek balık tutmak için en çok tercih edilen noktalar arasında yer alıyor. Büyüleyici manzara eşliğinde burada huzur dolu vakit geçirerek balık tutabilirsiniz. Sessizliği ve sakinliği ile hem şehir de hem de şehirden bir o kadar uzakta gibi hissettiren bu nokta elmaelma.com olarak bizimde en çok tercih ettiğimiz noktalar arasında yer alıyor! 

5 3

İstanbul'dan Uzaklaşmak İçin Adalar!

İstanbulda olduğunu bir nebze de olsa hissetmek istemiyorsanız Adalar'da balık tutmak alternatif seçenekleriniz arasında yer alabilir! Balık keyfini en iyi şekilde sürdürebileceğiniz Adalar'a giderek balık tutma deneyimini elde edebilirsiniz.

5 4