Kırışıklıklardan kurtulmanın doğal yolları neler eski yöntem hint yağı!

Zamanın ilerlemesiyle cilde yansıttığı kırışıklıklardan kurtulmak için 5 yöntem hazırladık! Kırışıklıklardan kurtulmanın doğal yolları nelerdir? İşte yanıtı.

Zamanın getirdiği yıpranmışlık cildimize yansıtmaktan çekinmez. İnce çizgilerle başlayan belirtiler zamanla yerini kırışıklıklara bırakıyor. Bu süreçte çözüm yöntemi olarak dolgu ve estetik gibi yöntemlere yönelmek yerine doğal yöntemler arıyorsanız doğru yeredesiniz demektir! Kırışıklıklardan kurtulmanın doğal yolları nelerdir? Sorusuna yanıt olarak elmaelma.com olarak bu yöntemleri sizin için sıraladık! İşte kırışıklıkları öteleyecek o yöntemler...

6 1

KURU CİLTLERİN KURTARICISI E VİTAMİNİ!

Özellikle kuru ciltlilerin kurtarıcısı olan e vitamini göz çevresini yağlandırarak kırışıklıkların oluşumunu engelliyor. Aynı zamanda cildin kırışma zamanını öteleyen E vitaminini her gece yatmadan önce cildinize ve göz çevrenize uygulamayı unutmayın!

6 2

YAŞLANMA KARŞITI AVOKADO MEYVESİ!

Özellikle ciltte ve göz çevresinde oluşabilecek kırışıklıkların önüne geçen yağlardan biri de avokado meyvesinden elde edilen avokado yağıdır. Avokadoyu ikiye böldükten sonra meyveyi iyice ezin. Daha sonra meyvenin posasını kırışık bölgelerinize veya kırışmaya müsait olan bölgelere uygulayın!

6 3

EN ESKİ YÖNTEM HİNT YAĞI!

Cilt bakım yöntemlerinden en eski bilinen yöntemlerden biri de hint yağıdır. Parmak ucunuzda bir kaç damla damlattıktan sonra kırışıklık oluşan bölgeye masaj yaparak uygulayın. Bu uygulamayı her gece yatmadan önce cildinize uygulayın. Kısa sürede gözle görülür etkiyi görebilirsiniz!

6 4